HUKUK DANIŞMANLARIMIZ

Av. Ahmet Zaim ŞANVERDİ

HUKUK DANIŞMANI

54097

Hatay/Reyhanlı doğumluyum. Maltepe Üniversitesinde Hukuk fakültesi eğitimimi tamamladım. Aydın Üniversitesinde Kamu Hukuku alanında Yüksek Lisans eğitimim devam etmektedir. Şimdiye kadarki mesleki tecrübelerimi Gümrük konuları ile ilgili edindim. Gümrük Kaçakçılık ve Gümrük vergi davaları konusunda hizmet vermekteyim. Gümrük idarelerinin işlemlerine karşı hukukçular dışında gerçekleştirilen işlemler kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Yanlış itiraz ve davalar tarafların yüksek oranda idari para cezaları ödemesine ve hapis cezası alınmasına sebebiyet verilebilmektedir. Bu sebeplerle profesyonel yardım alınması tavsiye edilmektedir.
Çalışma Alanlarım;
Vergi Hukuku
Gümrük İşlemlerinden Kaynaklı Hukuki İhtilaflar
Ceza Hukuku

Av. Erdem ÇİÇEK

HUKUK DANIŞMANI

55634

Şanlıurfa’da doğdum İlk Öğretim ve Lise eğitimimi Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra Harran Üniversitesi İşletme Bölümüne yerleştim daha sonra Maltepe Üniversitesi Hukuk fakültesine yerleşip başarı ile tamamladım. Altınbaş Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı yaptım. Başta dış ticaret faaliyeti gösteren firmalar olmak üzere birçok şirkete hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyim. Gümrük Vergileri ve Kaçakçılık alanlarında yoğun faaliyet sürdürmekteyim. Bilişim Hukuku, Konkordato Eğitimi, Enerji Hukuku İleri Eğitim, Tüketici Hukuku alanlarında Eğitim Sertifakalarım mevcuttur.
Çalışma Alanlarım;
Gümrük Uyuşmazlıklarından Kaynaklanan Hukuki İhtilaflar
Vergi Hukuku
Ceza Hukuku
Gayrimenkul Hukuku
İcra-İflas Hukuku

Danışmanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurup göndermeniz yeterlidir. İşaretli * alanların doldurulması zorunludur.

Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

Diğer Danışmanlarımız

Nejla ELAGÖZLÜ TOSUN

OTO İHTİSAS DANIŞMANI

Ahmet Hakkı DÖNMEZ

DIŞ TİCARET DANIŞMANI

Özkan BAŞER

BROKER

Serdar SARGILI

GÜMRÜK DANIŞMANI